Teslimat ve İade Koşulları

Kargo Bilgisi

Siparişleriniz onaylandıktan sonra 5 gün içerisinde kargo şirketine teslim edilir. Siparişleriniz, UPS kargo ile gönderilecektir. Kargo takip numarası mesaj olarak size gönderilecektir

İade politikamız nedir?


Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun varsa, lütfen önce bizimle iletişime geçin. Her zaman hizmetinizdeyiz.

Sorunlardan kaçınmak için, siparişinizde gereksinimlerinize göre işlendiğinden, sipariş vermeden önce lütfen sipariş ayrıntılarınızı (boyut, renk, stil) dikkatlice iki kez kontrol edin. Tüm siparişler iade politikamıza tabidir.

Sadece orijinal hallerinde öğelerin iadesini kabul ediyoruz. Herhangi bir iade veya değişim için, lütfen eşyaların orijinal durumlarında olduğundan emin olun - giyilmemiş, yıkanmamış, değiştirilmemiş, hasar görmemiş, temiz, tüy bırakmayan ve saçsız ve etiketlerle ve sağlam dokunmamış ataşmanlarla.

Maxvivo'dan sipariş ettiğiniz ürünü iade etmek istiyorsanız, lütfen önce bizimle iletişime geçin, size ayrıntılı bilgi vereceğiz ve iade adresini göndereceğiz.

İade Edilemeyen Öğeler:


· Özel ürünler (özel renk, özel boyut veya özel stilde) nihai satış ürünü olarak kabul edilir ve iade edilemez veya değiştirilemez.

· Ayrıca büyük beden elbiseler / elbiseler nihai satış ürünü olarak kabul edilir ve iade edilemez veya değiştirilemez.

· Tasfiye kalemleri nihai satış kalemi olarak kabul edilir ve iade edilemez veya değiştirilemez.

· Kravat, kare, tiebar, kol düğmesi, başlık, mücevher, peçe, ayakkabı ve renk örneği gibi aksesuarlar nihai satış ürünü olarak kabul edilir ve iade edilemez veya değiştirilemez.

· Korseler, kombinezonlar ve jartiyer gibi özel ürünler nihai satış ürünü olarak kabul edilir ve iade edilemez veya değiştirilemez.

Önceden onayımız olmadan iade veya takas kabul etmediğimizi lütfen unutmayın.

Beden ve ölçüm sorunları:


Tüm elbiselerimiz elle dikilir ve özel olarak hazırlanır, bitmiş kıyafet belirtilen ölçümlerin her iki yönünde yaklaşık 1 inç (2-3 cm) değişebilir. Mükemmel bir uyum sağlamak için çoğu zaman küçük değişiklikler yapılması gelenekseldir. Terzilerimiz küçük değişikliklere izin vermek için yan dikişlerde ek kumaş ayırmıştır. Elbisenizden tam olarak memnun kalmamanız durumunda, ayarlama yapmak için yerel bir terzi bulmanızı tavsiye ederiz.

Kıyafet bedeniniz, siparişinizin özelliklerinden 2 inçten fazla farklılık gösteriyorsa, lütfen aşağıdaki seçeneklerden birini seçmekten çekinmeyin:
1) Ayarlamalar yapmak için yerel bir terzi bulmanız önerilir. Bu durumda, elbise fiyatının% 20'sine kadar size geri ödeme yapacağız (nakliye ücreti hariç).
2) Onayımızın ardından elbiseyi iade edebilirsiniz ve elbisenizi yeniden boyutlandırmak için ücretsiz bir değişiklik hizmeti sunacağız. Elbise geldikten sonra tarafımızdan iade edilecek iade nakliye bedeli için, ödeme makbuzunun sunulması üzerine ön ödeme yapmanız gerekecektir.
3) Tam bir geri ödeme almak için onayımızdan sonra elbiseyi iade edebilirsiniz. Nakliye makbuzunun ibrazı üzerine tarafımızdan iade edilecek iade nakliye bedeli için ön ödeme yapmanız gerekecektir.

Lütfen, uygun olmayan ancak istediğiniz özelliklere uygun olması durumunda, ürünlerin iade edilemeyeceğini veya değiştirilemeyeceğini unutmayın. Yerel bir terzilik servisi için ne pahasına olursa olsun aramanızı öneririz. Lütfen sipariş şartnamelerinizin nihai boyutlandırma talebinden büyük ölçüde farklı olması durumunda, yeniden boyutlandırmanın mümkün olamayabileceğini unutmayın.

Renk Sapması Sorunları:

Web sitemizdeki renk şemaları, renk örneklerini doğru şekilde gösterecek şekilde ayarlandı, ancak renk gösterimleri monitörlere göre değişiyor. Renk özellikleri bakımından farklı kumaşlar değiştiği için renkte küçük farklılıklar olabilir. Bir müşterinin elbisesinin renginden memnun olmadığı durumlarda iade ve takas kabul edemeyeceğimizi lütfen unutmayın. Elbise siparişinizi vermeden önce kumaş örneklerini çevrimiçi sipariş etmenizi veya şahsen görüntülemenizi öneririz.

Değişim


Değişim, yalnızca hatalı, yanlış sevk edilmiş veya aldıktan sonra hasar görmüş ürünler için geçerlidir. Tüm ürünler aynı fiyatın değiştirilmesi için yalnızca bir kez değiştirilebilir; lütfen yalnızca iade edilen ürünler alındıktan sonra değiştirmeleri yapacağımızı unutmayın.

Şu anda diğer koşullardaki ürünler için değişim teklif etmiyoruz. Öğelerinizi www.cocomelody.com adresinden satın aldıysanız ve bunları farklı bir boyut veya stille değiştirmek istiyorsanız, öğeleri geri ödeme için iade etmeniz ve www üzerine yeni bir sipariş vermeniz gerekir. cocomelody.com. (Not: Bu durumda bir stok ücreti tahsil edilecektir. Nakliye ve taşıma ücretleri iade edilmez.)